Atmosfer Kontrol - Soğuk Depo - Frigodinamic - Şok Odası - Muz Sarartma - Güvenli Ekonomik Tesis Üretimi - Gıda Güvenliği - Soğuk Zincir - Termodinamik Endüstriyel Soğutma - Sera - Meyve Bahçesi - Tavuk Kesimhane - Tarım Makinaları


Proje Taahhüt ve Montaj

Gıda üretim prosesleri de dahil olmak üzere, "Soğuk Zincir"in hemen hemen her halkasında hizmet veren gıda güvenliğinin en güvenilir ismi olma yolunda büyük adımlarla ilerleyen.  dünya ölçeğinde rekabet edebilen ve dünya çapında lider firmalar arasına girmeyi kendisine vizyon edinmiş  olan üretici firmaların en önemli   destekçisi TERMODİNAMİK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA'dır.

 Kuruluşlara, iş verimini yükselten rekabet üstünlüğü sağlayan, süreç esaslı, maliyetlerin düşürülmesini ve verimliliğin arttırılmasını öngören performanslı ve kullanımı kolay anahtar teslimi çözümlerini güncel teknolojileri kullanarak sunuyoruz.


TERMODİNAMİK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA, genç ve dinamik kadrosunun yanı sıra, geliştirmekte olduğu ekosisteminde yer alan firmalar ile yaptığı işbirliktelikleri ile, sunmakta olduğu ürünlerin kapsamını genişleterek müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

 

 


-->